Drukarnia Prasowa S.A. w Łodzi to firma z kilkudziesięcioletnią tradycją, która jako jedna z pierwszych zaczęła specjalizować się w druku offsetowo-rolowym na rynku polskim. Tutaj doświadczenie styka się z  nowoczesnością. Dewizą firmy jest ciągła troska o zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających klientów poprzez wysoką jakość świadczonych usług, profesjonalne doradztwo, konkurencyjność ofert oraz wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Specjalizujemy się w druku wysokonakładowym, ale realizujemy również zamówienia średnio i niskonakładowe. Nowoczesny park maszynowy oraz współpraca z renomowanymi i cenionymi na całym świecie producentami surowców i materiałów, umożliwia nam druk w wysokiej jakości, optymalizując jednocześnie czas realizacji usługi i koszty. Oferujemy szeroki wachlarz produktów takich jak: czasopisma, magazyny, katalogi, gazetki i ulotki reklamowe, broszury, foldery i plakaty. Możemy zadrukowywać papiery o gramaturze od 34 g/m². Pomagamy naszym klientom osiągnąć sukces, stosując najwyższe standardy, w tym niezawodność, terminowość i fachową obsługę. Zadowolenie klienta jest dla nas wartością nadrzędną.

Jesteśmy firmą, którą cechuje dbałość o ochronę środowiska. Czynimy nieustanne starania, aby nasza działalność realizowana była w zgodzie i harmonii z życiem ludzkim i środowiskiem naturalnym.